Rezerwuj pakiet
online

Już od
199 /noc
Sprawdź dostępność

Korzyści z rezerwacji online

  • Gwarancja najniższej ceny apartamentów tylko na naszej
    stronie www
  • Otrzymujesz natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
  • Atrakcyjne promocje i pakiety pobytowe tylko na naszej witrynie

Oferta min. 3 noce - oferta bezzwrotna min. 3 noce, Bez wyżywienia, Dłużej = taniej

Wyjątkowa jakość w przystępnej cenie w wybranym przez Ciebie terminie. Korzystna cena za dłuższy pobyt min 3 noce ale brak możliwości bezkosztownego anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania lub zmian w rezerwacji lub w razie niepojawienia się w obiekcie Gość ponosi 100% kosztów za rezerwację. Płatne 100% w chwili dokonywania rezerwacji. Oferta może być niedostępna w wybranych przez obiekt terminach.

Oferta zawiera:

  • nocleg w komfortowych pokojach
  • nieograniczony dostęp do WiFi
  • zestaw do parzenia kawy i herbaty

Zgodnie z art. 28 pkt 5 ustawy z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1520), która reguluje zmianę paragonów na faktury, prosimy o przesłanie zaraz po dokonaniu rezerwacji lub przelewu bankowego– danych niezbędnych do wystawienia faktury VAT (nazwa firmy, adres firmy, numer NIP). W przypadku nieotrzymania ww. danych, zostanie wystawiony paragon fiskalny, a zmiana na fakturę nie będzie możliwa (nie dotyczy osób fizycznych).

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij